פרס שר הפנים הוענק לאלי אסקוזידו

אלי אסקוזידופרס שר הפנים ע"ש חיים קורובסקי לשנים 2012-13 הוענק לראש המועצה האזורית נחל שורק אלי אסקוזידו, כהוקרה על ניהול כספי תקין. אסקוזידו: "המטרה להמשיך להצעיד את המועצה קדימה"

הפרס הוענק לאלי אסקוזידו כאות הוקרה על עמידה ניהול תקציב תקין,  לצג הובלת המועצה האזורית נחל שורק לשגשוג ומצוינות ולהביא להעצמתם של מוסדות המועצה, החל ממערכת החינוך, מערכת הבריאות, מוסדות ספורט, ביטחון ורווחה.

כל זאת לצד הגדלת תחומי המועצה מארבעה ישובים בלבד לשבעה יישובים ומ-1,800 תושבים ל -10,000. כמו כן המועצה הועשרה בפעילויות ואירועי תרבות מגוונים, כגון מרכז תרבות, מתנ"ס ועוד ומתנהלת כיום על תקציב של 200 מיליון שקלים בשנה.

הטקס המכובד התקיים בבנייני האומה בירושלים, במעמד שר הפנים אלי ישי, שם הוענקו תעודות הוקרה ל-97 רשויות מקומויות

טקס הענקת פרס שר הפנים התקיים במעמד בנייני האומה בירושלים, במעמד , שם הוענקו תעודות הוקרה ל-97 רשויות מקומיות, בשל עמידה בקריטריונים של ניהול תקציב תקין, גירעון הרשות ביחס להכנסותיה ואחוז גביית הארנונה בהתאם לתקציב.

ראש המועצה האזורית נחל שורק אלי אסקוזידו: "אנו גאים להיות חלק מנבחרת מצומצמת של מועצות מקומיות העומדות בסטנדרטים הגבוהים הדרושים לקבלת הפרס, כעת המטרה היא להמשיך ולהצעיד את המועצה קדימה". עוד הוסיף: "אני מודה לחברי המועצה על התמיכה, הגיבוי והעזרה".

קראו עוד על מר אלי אסקוזידו באתרים הבאים:

https://goo.gl/CzVI1y

https://goo.gl/Wt3bOz

This entry was posted in נחל שורק. Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *